LOGO Loopkoets

Loopkoets zoekt opvolger

In verband met onze privé verhuizing en pensioenering, zoeken we iemand die met Loopkoets een nieuwe weg in wil slaan. Wij hebben de Loopkoets bedacht, prijzen mee gewonnen en 20 jaar opgebouwd. Het is nu tijd voor een volgende generatie Loopkoetsen en een partij die dit gaat realiseren. Loopkoets begon als hobby en is, altijd naast ons werk, compleet uit de hand gelopen.

Loopkoetsen zijn niet meer weg te denken in de uitvaartbranche. Er zijn Loopkoetsen op grote begraafplaatsen, die per jaar voor meer dan 3000 uitvaarten worden ingezet. Andere worden 10-20 keer per jaar gebruikt. Sommige gemeenten hebben 4-5 Loopkoetsen in gebruik. Amsterdam, Utrecht, Den Haag, Zwolle en veel meer grote begraafplaatsen gebruiken ze. Alleen al in Nederland, worden per jaar ruim 30.000 uitvaarten met Loopkoetsen gedaan.

Er is een grote groep Loopkoets verhuurders die ze ter beschikking stellen aan uitvaartverzorgers, kerken, crematoria en begraafplaatsen. Loopkoets eigenaren doen de Loopkoets bijna niet meer weg. Sommige zijn 15 jaar of ouder en worden elke week nog ingezet. De vraag naar jaarlijks onderhoud is groeiende. Er zijn prachtige nieuwe ontwikkelingen gaande. Nieuwe modellen, elektrificering van bestaande en nieuwe modellen. Prachtige kansen voor de nieuwe Loopkoets ondernemer.

De Grote en Kleine Loopkoetsen worden nu ruim 20 jaar geproduceerd en het is tijd voor een nieuw model. Tekeningen en ideeen liggen er al en alle ruimte voor mooie nieuwe ideeen. De volgende eigenaar kan nog decennia door.

Het merk “Loopkoets” en de modellen zijn Europees beschermd en oneigenlijk gebruik van de naam of kopieen van de modellen is strafbaar. De huidige modellen zijn in Februari 2026 weer voor 5 jaar verlengd.

Geinteresseerden zijn welkom contact met ons op te nemen.

    © Loopkoets 2026 - Alle rechten voorbehouden